На Миколаївщині позапланово перевіряють 4 елеватори

11 листопада 2021

Управління Держпраці перевіряє  виконання  суб’єктами господарювання області, що здійснюють діяльність зі збереження та переробки зерна та інших сипучих продуктів, раніше виданих приписів.

Мета заходів: переконатися, що роботодавці забезпечили виконання свого  обов’язку – створили безпечні умови праці на кожному робочому місці, унеможливили виникнення аварійних ситуацій.

Зауважимо, що за результатами перевірок у 2021 році   посадовими особами Управління Держпраці у Миколаївській області керівнику філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Новополтавський елеватор» внесено  припис на усунення 27 порушень;

керівнику філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Миколаївський портовий елеватор» – на усунення 55 порушень;

керівнику філії АТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «Врадіївський елеватор» – на усунення 46 порушень;

керівнику ТОВ «Людмилівський елеватор» – на усунення 64 порушень.

Час на усунення порушень, встановлений у приписах,  сплив. Суб’єкти мали вжити заходів аби позбавитися від існування невиправданого ризику виникнення аварій, надзвичайних ситуацій, виробничого травматизму, забезпечити наявність документів, що дають право на провадження певних дій в рамках господарської діяльності.