На семінар – нараді ТОВ «Центрліфт» обговорено технічний стан та безпечна експлуатація ліфтів

08 лютого 2017

Фахівцями управління Держпраці у Миколаївській області проведено семінар-нараду з керівництвом ТОВ «Центрліфт», на якій сторони обговорили питання підвищення вимог промислової безпеки та охорони праці, попередження нещасних випадків під час монтажу, ремонту, обслуговування ліфтового господарства.

Так, на початку зустрічі начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку Михайло Сіволін проінформував присутніх про вимоги нормативно-правових актів з охорони праці при експлуатації ліфтового обладнання, види небезпеки та можливі небезпечні ситуації, що можуть виникнути при порушенні умов експлуатації. До того ж, навів приклади небезпек які підстерігають під час монтажу, ремонту та обслуговування ліфтового обладнання.

Під час семінар-наради розглянуто причини виникнення аварій ліфтів, внаслідок яких загинули та постраждали люди по Миколаївській області та в цілому по території  країни.

Інженер з охорони праці ТОВ «Центрліфт» погодився з державними інспекторами Управління на необхідності проведення перегляду та оновлення документації з охорони праці на підприємстві. Також додав, що безпека при експлуатації ліфтового господарства досягається не лише якісним монтажем, своєчасним ремонтом та обслуговуванням,а й ще в підтримці в задовільному стані будівельних частин (машинних приміщень, ліфтових шахт та підходів до них). Власник чи балансоутримувач будинку повинен забезпечувати належне утримання будівельних частин ліфтів,  не допускати проведення сторонніх  комунікацій в зазначених приміщеннях  та їх використання для будь-яких інших потреб.

Учасники заходу домовились про посилення контролю за додержанням вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у подальшій роботі підприємства.