Оголошення про початок І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017році

23 березня 2017

Управлінням Держпраці у Миколаївській області відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 оголошено початок І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році, який має на меті зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

У Конкурсі можуть брати участь державні службовці управління Держпраці у Миколаївській області, які займають посади «Б», «В» категорій та не мають дисциплінарних стягнень, в номінаціях:

– «Кращий керівник» (беруть участь керівники структурних підрозділів, які мають загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік);

– «Кращий спеціаліст» (беруть участь спеціалісти, які мають загальний стаж державної служби не менш як два роки).

Для участі в І турі Конкурсу державні службовці подають такі документи:

– заяву про участь у Конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення заявником із Порядком проведення Конкурсу;

– копію особової картки державного службовця;

– подання керівника структурного підрозділу щодо участі;

– погодження з головою профспілкового комітету ;

– за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).

 

Документи приймаються до 29 березня 2017 року.

 Подати документи на участь у Конкурсі можна за адресою: вул.Маршала Василевського, 40/1, м.Миколаїв, кабінет № 204, тел. 37-59-87