Організація грамотного кадрового та бухгалтерського обліку на ПП «Аврора 2008»

21 березня 2017

Обговорення питань ведення кадрової документації та проведення доплати до мінімальної заробітної плати стало головними темами зустрічі головного державного інспектора управління Держпраці у Миколаївській області  Івана Гусарова та керівництва ПП «Аврора 2008».

Під час зустрічі було розглянуто порядок ведення трудових книжок працівників на підприємстві.  Іван Гусаров зазначив, що усі  записи  в  трудовій книжці про прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу або звільнення, вносяться роботодавцем після  видання  наказу,   але не  пізніше тижневого строку.  Запис про звільнення вноситься  у  день звільнення. Безперечно, всі записи повинні точно відповідати тексту наказу. Головний  державний інспектор  визначив роль ведення книги обліку руху трудових книжок і вкладишів до них. Так, у книзі обліку руху трудових книжок і вкладишів до них відділ кадрів підприємства повинен реєструвати всі трудові книжки,  що прийняті від працівників  при влаштуванні на роботу, а також трудові книжки і вкладиші до них із записом серії і номера, що видані працівникам. Зрештою, у разі  одержання  трудової  книжки у зв’язку із звільненням працівник обов’язково повинен розписатись у особистій картці і у книзі обліку. Цією дією обидві сторони взаємостосунків, роботодавець та робітник, унеможливлять виникнення суперечок.

Головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю,зайнятість та інших нормативно-правових актів управління надав відповіді на питання співробітників ПП «Аврора 2008» щодо  обчислення розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру, розрахунку розміру  мінімальної оплати праці, якщо працівник працює неповний робочий день,  окремо зупинився на методиці проведення індексації заробітної плати.