Продовжено строк експлуатації вантажопідіймального устаткування.

29 листопада 2016

На запит ТОВ «МГЗ» Дніпро-Бузького морського порту, НАЕК ВП Южно-Україської АЕС, ТОВ «Миколаївський завод залізобетонних виробів» фахівці управління Держпраці у Миколаївській області з 7 по 18 листопада 2016 року провели позапланові перевірки з метою вирішення питання щодо можливості подальшої експлуатації 5 кранів козлових, 2 кранів пневмоколісних, 2 кранів мостових, 1 електротельферу, 1 портального крану, що зареєстровані за вказаними суб’єктами господарювання.

Зазначені вище вантажопідіймальне устаткування відпрацювало нормативний термі служби. Тому для подальшої експлуатації суб’єкти господарювання провели експертне обстеження та позачерговий технічний огляд, який включає у себе оцінку робіт з контролю технічного стану та проводяться у строк, у випадках та в обсязі, визначених нормативно-правовими актами з охорони праці, організаційно-методичними та експлуатаційними документами.

Під час проведення перевірок державні інспектори управління Держпраці у Миколаївській області проаналізували результати контрольних випробувань та провели огляд вантажопідіймальних механізмів, перевірили документи дозвільного характеру, організацію безпечної експлуатації об’єктів. Також було перевірено дотримання технічних умов при проведенні ремонтних робіт.

За результатами проведених перевірок прийнято рішення про подовження терміну експлуатації вантажопідіймальних механізмів згідно висновків, наданих експертно-технічними організаціями.