При Управлінні Держпраці у Миколаївській області створено постійно діючу робочу групу з питань запобігання використання незадекларованої праці

16 січня 2021

Формування та реалізація заходів, направлених на зниження рівня використання незадекларованій праці в Миколаївській області. Саме таке завдання покладено на  постійно діючу робочу групу з питань запобігання використання незадекларованої праці створену у січні 2021 року при Управлінні Держпраці у Миколаївській області.

До складу робочої групи увійшли представники соціальних партнерів, які можуть вплинути на ситуацію з легалізації зайнятості населення в області, зокрема Головного управління ДПС у Миколаївській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області, Миколаївського обласного центру зайнятості, Південного міжрегіонального управління Укртрансбезпеки (Миколаївська область), Миколаївської облпрофради, Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області.

Головою робочої групи призначено першого заступника начальника Управління Держпраці у Миколаївській області Яну Скуратовську. Організація проведення засідань покладена на секретаря робочої групи – заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Миколаївській області Олену Чернову.

Робоча  група працюватиме над розробкою та   втіленням заходів, направлених на проведення аналізу кількості застрахованих осіб та незадекларованої праці в області, визначення динаміки, загальних тенденцій застосування праці працівників без належного оформлення трудових відносин у різних сферах господарської діяльності та за категоріями роботодавців, втілення дієвих заходів щодо протидії незадекларованої праці.

Незабаром відбудеться перше засідання робочої групи, на якому буде узгоджено План спільних заходів  щодо зниження рівня незадекларованої праці на Миколаївщині на 2021 рік.