Разом до досягнення мети: практикум для підприємців малого та середнього бізнесу

01 березня 2017

Представники управління Держпраці у Миколаївській області та Головного управління ДФС у Миколаївській області за підтримки  Регіональної ради підприємців при Миколаївській облдержадміністрації провели зустріч з представниками малого та середнього бізнесу.

Зустріч проходила в форматі практикуму. Лектори висвітлили порушення чинного законодавства , які  допускають підприємці у своїй діяльності. Представники виконавчих органів детально зупинились на нез’ясованостях у застосуванні трудового та податкового законодавства у кожній приватній ситуації, надали рекомендації стосовно налаштування документообігу на підприємствах.

Фахівці допомогли присутнім підприємцям знайти відповіді на питання щодо формування та застосування системи оплати праці на їх підприємствах, проведення доплати до мінімального рівня.

Головні державні інспектори управління Держпраці у Миколаївській області (далі – Управління) Ганна Марченко та Вікторія Козльонок розкрили складові формування заробітної плати, зупинились на питанні легалізації зайнятості працівників. Посадові особи Управління зауважили, що мінімальна заробітна плата складається не лише з основної (тарифної) частини заробітної плати (посадового окладу, тарифної ставки, ставки заробітної плати), а і додаткової заробітної плати стимулюючого та заохочувального характеру (доплати, надбавки, виробничої премії, інші заохочувальні виплати). Як відомо, оплата праці працівників здійснюється за фактично відпрацьований час, або в залежності від виконання норм виробітку, проте  якщо працівник здійснює роботу за суміщенням професій (посад) чи виконує обов’язки тимчасово відсутнього працівника оплата за зазначену роботу враховуються при забезпеченні розміру мінімальної заробітної плати. Іншими словами, трудові відносини необхідно  формувати з обережністю задля попередження  виникнення плутанини та виконання домовленості під час нарахування оплати праці.