Результати перевірок дотримання законодавства щодо працевлаштування інвалідів.

01 грудня 2016

Картинки по запросу працевлаштування інвалідів.

Відповідно до п.11 розділу 4 Положення про Державну службу України з питань праці Управління Держпраці у Миколаївській області здійснює державний контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, у тому числі підприємствами, організаціями громадських організацій інвалідів, фізичними особами, які використовують найману працю, законодавства про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

На даний час посадовими особами Управління проведено 30 перевірок дотримання законодавства щодо працевлаштування інвалідів.

Під час перевірок фахівці Управління визначили 17 роботодавців, які порушують  законодавство про зайнятість та працевлаштування інвалідів. Перевірками було охоплено підприємства, установи,  організації та фізичні особи-підприємці, що здійснюють свою діяльність в галузях: торгівлі, промисловості, освіти, будівництва, транспортній, аграрній,  охорони та забезпечення громадського порядку, соціального захисту населення, державного управління, житлово-комунального господарства. За результатами проведених перевірок встановлено 20 порушень Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», а саме:

  • 17 роботодавців не подали вчасно звіти про зайнятість та працевлаштування інвалідів;
  • двоє суб’єктів господарювання, в яких за основним місцем роботи працює вісім і більше осіб, не зареєструвалися у Фонді;
  • одним – не виконано норматив щодо робочих місць для працевлаштування інвалідів.

Відносно посадових осіб підприємств-порушників головними державними інспекторами Управління складено і передано до суду 18 протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до ч.2 ст.188-1 КУпАП, внесено 15 приписів на усунення виявлених порушень, ініційовано 19 подань про притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» для підприємств, установ, організацій, у тому числі й громадських організацій інвалідів, а також фізичних осіб, які використовують найману працю, встановлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб – у кількості одного робочого місця.