Семінар – нарада щодо не допущення порушень законодавства під час створення структури об’єднаних територіальних громад

06 березня 2017

Головний державний інспектор управління Держпраці у Миколаївській області Ганна Марченко прийняла участь у семінарі – нараді  з головами об’єднаних територіальних громад організованою Миколаївським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».

Мета семінар-наради  – роз’яснення основних положень стосовно спрощення процедури приєднання до вже створених об’єднаної територіальної громади у відповідності до затвердженого Перспективного плану без порушення Методики формування таких громад: перші кроки, перші рішення, процедурні питання та інше.

Голови місцевих органів самоврядування обговорили кількісно-якісну доречність формування та комплектування управлінь та відділів в структурі  об’єднаних територіальних громад, виходячи з обсягу повноважень, покладених на представницькі та виконавчі органи в галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту.

Під час заходу в режимі «питання-відповідь» головний державний інспектор управління Держпраці у Миколаївській області разом з представниками апарату облдержадміністрації роз’яснили питання про порядок та оформлення прийняття, звільнення та переведення працівників згідно трудового законодавства. Впродовж надання роз’яснень компетентними особами у голів об’єднаних територіальних громад   виникали додаткові питання, вирішення яких заплановано проводити окремо за кожним з випадків.