Семінар – нарада з трудовим колективом ТДВ

07 квітня 2017

Фахівцями управління Держпраці у Миколаївській області  у відповідності до проведення Плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році проведено семінар – нараду з трудовим колективом ТДВ “Бриг” щодо  питань дотримання вимог чинного законодавства про охорону праці.

Під час заходу  головний інженер ТДВ «Бриг» Дмитро Новіцький зазначив, що  підприємство є виробником і одиним з основних операторів України на ринку енергозберігаючого обладнання для сушіння зерна. Унікальністю обладнання, яке виготовляє підприємство, є використання альтернативного палива (соломи) для виробничого циклу. 

Головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку управління Держпраці у Миколаївській області Сергій Чорний у своїй промові визначив основні небезпеки, які підстерігають працівників під час виконання робіт при використанні вантажопідіймальних механізмів та приладів  підприємства. Звернув увагу присутніх на механічні види небезпеки, які підстерігають працівників за умови падіння вантажу, неправильного вибору ланцюгів та канатів, недотримання відповідних умов для установлення та монтажу обладнання. Крім того, у своїй доповіді головний державний інспектор визначив послідовність дій у разі виникнення аварійної ситуації, виконання робіт у нештатному режимі.

Для акцентування уваги на вищезазначеному, Сергій Чорний надав дані аналізу нещасних випадків по Миколаївській  області за 2016 рік, що сталися при використанні вантажопідіймальних механізмів та приладів, визначив причини їх настання. 

«Питання охорони праці, профілактики виробничого травматизму – дуже важливе і приділяти йому увагу необхідно щоденно. 28 квітня по всьому світу відзначатиметься День пам’яті загиблих працівників, які загинули та отримали травму на виробництві. Пропоную з нагоди відзначання  Всесвітнього дня охорони праці спрямувати увагу всіх працівників ТДВ “Бриг” на аналіз невирішених проблем охорони праці на підприємстві» – завершив доповідь  свою Сергій Чорний.

Семінар-нарада завершилась брифінгом.