Скасування низки наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, які втратили актуальність та встановлюють регуляторні бар’єри для ведення бізнесу

27 березня 2017

10 березня 2017 Уряд прийняв рішення скасувати окремі накази міністерств та інших центральних органів виконавчої влади. Такі заходи сприяють  зменшенню  кількості нормативно-правових актів, які втратили актуальність та встановлюють регуляторні бар’єри для ведення бізнесу.

Видання розпорядження КМУ  від 10.03.2017 року №166-р «Про скасування деяких наказів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади» зумовлене внесенням змін до низки Законів України, зокрема “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, “Про охорону праці”, “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань”, а також втратою чинності Закону України “Про пожежну безпеку”. Документ приводить у відповідність до норм законодавства нормативно-правові акти міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

Розпорядження набирає чинності через два місяці з дня його опублікування.