Суд задовольнив позов Управління Держпраці щодо стягнення з суб’єкта господарювання м.Миколаєва штрафу за порушення законодавства про ринковий нагляд

23 грудня 2021

За результатами планової виїзної перевірки характеристик продукції у суб’єкта господарювання м.Миколаєва встановлена невідповідність моделі явного  електроінструменту з наданою декларацією про відповідність. Посадовими особами  Управлінням Держпраці у Миколаївській області складено акт, прийнято рішення про вжиття обмежувальних (корегувальних) заходів, якими обмежено надання продукції, а саме: акумуляторний ударний гайковерт DeWALT DCF 894HNT, УКТЗЕТ 8467, та зобов`язано суб’єкта господарювання усунути  порушення.

Суб`єкт господарювання мав у визначений у  рішенні строк надати (надіслати) органу ринкового нагляду – Управлінню Держпраці – повідомлення про виконання рішення.  У визначений строк повідомлення до  Управління не надійшло. За результатами  позапланової  перевірки у суб’єкта господарювання  щодо контролю стану виконання рішення про вжиття обмежувальних заходів встановлено, що порушення  не усунуто.

Стосовно суб’єкта господарювання прийнято постанову щодо застосування адміністративно-господарської санкції у вигляді штрафу на суму 34 000 грн.

Проігнорувати виконання постанови  про накладання штрафу суб’єкту господарювання  не вдалося. 17 грудня 2021 року Миколаївський  окружний адміністративний  суд задовольнив позов Управління Держпраці у Миколаївській області  про стягнення з суб’єкта господарювання  штрафу за порушення законодавства про ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції. Штраф стягуватиметься  у примусовому порядку.