В Південно-Бузькому басейновому управлінні водних ресурсів відбувся семінар – нарада на тему «Охорона праці та електробезпека на виробництві»

06 березня 2017

Спеціалістами відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці була проведена семінар-нарада з електротехнічним персоналом Південно-Бузького басейнового управління водних ресурсів на тему «Охорона праці та електробезпека на виробництві».

На нараді були присутні: начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці управління Держпраці у Миколаївській області – Д. Ю. Агарков, заступник начальника Південно-Бузького БУВР – І.С.Лоць, провідний інженер з охорони праці – Овод З.Ф., начальник відділу енергозбереження – С.О.Андросова, а також головні енергетики, заступники відповідальних за електрогосподарство, завідуючі електротехнічних лабораторій (ЕТЛ) і спеціалісти з охорони праці підрозділів Південно-Бузького БУВР.

На початку семінар-наради  присутні розібрали вимоги до працівників, які пов’язані з роботою в діючих електроустановках.  Отже, працівники, що обслуговують електроустановки, зобов’язані знати та виконувати Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів відповідно до займаної посади чи роботи, яку вони виконують, мати відповідну групу з електробезпеки.

У своїй промові до присутніх начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління наголосив  на необхідності чітко виконувати Порядок видачі та оформлення наряду-допуску на роботи в електроустановках.  Дмитро Агарков деталізував данні, які повинні записуватись в рядках “Окремі вказівки” бланку наряду-допуску.

Під час семінар-наради в учасників з’явилась додаткова можливість визначити повноту та доцільність організаційних заходів, які застосовують у Південно-Бузькому басейновому управлінні водних ресурсів задля убезпечення працівників при виконанні робіт за нарядом на повітряних лініях, кабельних лініях, засобах диспетчерського і технологічного керування в енергосистемах, відкритих і закритих розподільчих пристроях підстанцій,  оновити знання Правил безпеки під час виконання окремих видів робіт під час обслуговування електродвигунів.

Працівники Південно-Бузького БУВР показали високий рівень знань з охорони праці та електробезпеки під час розгляду ситуаційних моделей.