В управлінні Держпраці у Миколаївській області відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

06 лютого 2017

Сьогодні, 06 лютого2017 року в управлінні Держпраці у Миколаївській області відбувся конкурс на заміщення 8 вакантних посад державних службовців.

Участь у конкурсі взяло 6 претендентів.

Захід проводиться відповідно до задекларованих у Законі України «Про державну службу» принципів, а саме: забезпечення рівного доступу,  політичної неупередженості,  законності, довіри суспільства, недискримінації, прозорості, доброчесності, надійності та відповідності методів тестування, узгодженості застосування методів тестування, ефективного і справедливого процесу відбору.

Конкурс на зайняття посад державної служби складається з декілька етапів.  Перший етап конкурсу – комп’ютерне onlіne тестування – проводився через офіційний сайт Національного агентства України з питань державної служби.

Так, за результатами сьогоднішнього тестування усі 6 кандидатів на заміщення вакантних посад отримали допуск для продовження участі у конкурсі.

Наступний етап – виконання ситуаційних завдань – пройдуть особи, які претендують на зайняття посад державних службовців категорії «Б».

Останній, заключний етап конкурсу – співбесіда, призначено на наступний день.  Після проведеної з кожним конкурсантом співбесіди члени конкурсної комісії визначаться з результатами конкурсу, підсумовуючи показники всіх проведених етапів.

Зазначимо, що оцінювання кандидата включає його особисті досягнення, знання, уміння і навички, моральні і ділові якості.

Результати конкурсу будуть оприлюднені на сайті Управління.