В Управлінні Держпраці в рамках підготовки до нової хвилі COVID-19 відбувся семінар, спрямований на забезпечення безпеки на робочих місцях закладів охорони здоров’я

07 вересня 2021

В Управлінні Держпраці у Миколаївській області відбувся  семінар для представників закладів охорони здоров’я Миколаївщини з питань втілення  ефективних  заходів, спрямованих на безпечну експлуатацію кисневих балонів, систем централізованої подачі медичного кисню, а також кисневих станцій та систем трубопроводів з киснем закладів охорони здоров’я першої і другої черги та резервних закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Захід організовано та проведено на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці від 03 вересня 2021 № Д-321/5.4-21 та резолюції Прем’єр-міністра України від 01 вересня 2021 №40874/1/1-21.

Під час  заходу увагу зосереджено на реалізацію  в медичних закладах  протиепідемічних заходів, дотримання методичних рекомендацій Держпраці щодо  безпечної експлуатації кисневих балонів та систем трубопроводів з киснем, вимог порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Окремо учасники обговорили питання щодо виконання постачальниками кисню договірних зобов’язань, організацію та  проведення навчання з питань  охорони праці працівників, залучених до експлуатації обладнання з киснем тощо.

Наприкінці заходу посадові особи Управління Держпраці запросили присутніх до співпраці щодо забезпечення безпеки на робочих місцях закладів охорони здоров’я, надали  відповіді на порушені питання та рекомендації.

dav