Визначено переможців творчих змагань – дитячого конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей»

02 березня 2017

З жовтня по лютий на  Миколаївщині вже традиційно проводиться перший етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». У цей період управління Держпраці у Миколаївській області  через заклади освіти та культури області привертало увагу населення області, зокрема, дітей та молоді, як майбутніх працівників, до наявних проблем у сфері охорони праці.

Учасники віком від 6 до 18 років разом з викладачами, батьками, наставниками та друзями через осмислення теми малюнку щодо небезпек, які підстерігають робітника у професійній діяльності, формували власну позицію щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя. Процес перенесення думки на папір , як потужний та функціональний інструмент, закріплює ці знання у свідомість. До того ж, під час проведення конкурсу учні, вихованці приймали участь в уроках безпеки, пізнавальних вікторинах та творчих конкурсах.

І от нарешті, організаційний комітет з організації та проведення конкурсу дитячого малюнку  визначив переможців регіонального туру. Дійсно, вибір видався не з легких. До управління Держпраці у Миколаївській області надійшло 365 робіт, останні з яких були надані напередодні засідання організаційного комітету. Роботи надійшли з усіх районів Миколаївської облаті.

За підсумками творчих змагань у першій віковій групі автори робіт віком від 6 до 10 років посіли місця:

І- Поліна Білан, автор малюнку «Безпека праці моїх батьків», 2008 р.н., учениця Миколаївської ЗОШ № 44;

ІІ – Маргарита Бєла,  автор малюнку «На заводі», 2008 р.н., учениця Миколаївської ЗОШ №27;

ІІІ – Танюк Яна, автор  малюнку  « Охорона праці усієї української нації», 2007р.н., учениця Миколаївської ЗОШ №43 ім.К.Ф. Ольшанського.

 

У другій віковій групі автори робіт віком від 11 до 14 років:

І – Мар’яна Штець, автор малюнку «Пам’ятайте, вас чекають рідні!», 2004 року, Тамаринська ЗОШ (Снігурівський район);

ІІ- Еміра Уяник, автор малюнку «Вивчай та про охорону свого життя дбай», 2006р.н., учениця Очаківської ЗОШ №1;

ІІІ- Дар’я Загоруйко, автор малюнку «Де порядок – там безпека», 2003 р.н., учениця Первомайського НВК «ЗОШ №15 –колегіум»

 

У третій віковій групі автори робіт віком від 15 до 18 років:

І – Ольга Нєсвєт , автор малюнку « Тату! Я чекаю тебе!», 2000 р.н., Братська ЗОШ;

ІІ- Микола Федорцов, автор малюнку « Охорона праці», 2001 р.н., Миколаївська ЗОШ №54;

ІІІ – Валерія Виноградова, автор малюнку «Уроки від Спреда!», 2000 р.н., Миколаївський професійний ліцей.

В кожній віковій групі також були відзначені автори найбільш оригінальних робіт, які дійсно привертають увагу до наявних проблем у сфері охорони праці. Організаційний комітет визначив  роботи авторів Евеліни Таракашевої, Вікторії Лавро, Тетяни Кибец, Владислава Чоловського, Глорії Нечипоренко, Олександра Пітецького, Валерії Сільченко, Дмитра Дробуша, Дар’ї Тесляк, Олександри Сін, Валерії Журіної, Семена Сімака, Тетяни Павлової, Дмитра Парубеця, Олега Неділі.

Окремо, організаційним комітетом акцентовано увагу на роботах темою яких є профілактика виробничого травматизму.

Малюнки лауреатів (авторів робіт, які посіли І місця на відбіркових регіональних турах) Конкурсу регіонального туру приймуть участь у фіналі конкурсу. Проведення фіналу Конкурсу організовує ДП «Редакція журналу «Охорона праці» у період з 15 березня по 28 квітня 2017 року.